SCARFİN CİLT ONARICI KREM

Sağlıklı bir cilde sahip olmanın en önemli yolu, onu yapısına uygun bir şekilde nemlendirmekten geçer. Nemini kaybeden cilt elastikiyetini de kaybeder ve daha çabuk kırışmaya yatkın hale gelir.  İyi bir nemlendiricinin en önemli özelliği cildin üzerinde bir zırh oluşturarak hem cildi koruması hem de havayla maksimum temasını sağlamasıdır. 

Scarfin cilt onarıcı krem içeriğindeki kır iğdesi sayesinde düzenli kullanımda cilde esneklik sağlayarak cilt elastikiyetini arttırır. Hücre dokusunu iyileştirici etkisiyle de ciltteki ince kırışıkların oluşmasını önlemekte yardımcı olur. Yine özünde bulunan Aynı Safa bitkisi cilt üzerindeki hasarların onarılmasında etkilidir. Ülkemizde sarı kantaron da denilen St john’s wort bitkisi ise cilt yüzeyindeki deformasyonları iyileştirici etkisiyle bilinir.

Tamamen doğal bitkisel özler içeren Scarfin krem cildi nemlendirici ve koruyucu etkisinin yanı sıra içeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde doku iyileşmesini hızlandırarak cilt bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Kaza veya darbe sonucu oluşan çizikler kesikler, saç ekimi sonrası greft alınan bölgeler, sezeryan ve ameliyat izleri, lazerli veya iğneli cilt gençleştirme işlemleri sonrası iz kalmaması için güvenle kullanılabilir.