Scarfin Günümüzde Kullanılagelen, Doğanın Şifrelerini Insanlara Sunan Bir Armağandır.

CİLT ONARICI KREM

Scarfin krem cilt yüzeyinde meydana birçok hasara bağlı deformasyonun azaltılmasında kullanılan doğal içeriklere sahip bir kremdir. Onarıcı Cilt Bakım Kremi etkisiyle dış etkenlere, cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülen, çatlayan ve gerginleşen cildi onarır ve korur. Cilt bariyerini hazırlar. Harici kullanım içindir. Cildin doğal yapısıyla uyumludur. Scarfin krem; hasarın boyutuna ve büyüklüğüne 1 ay içerisinde gözle görülür etki göstermeye başlamaktadır. Ve etkisi 4-6 ay içerisinde devam etmektedir. Hasar oluştuktan 1 ay içerisinde kullanılmalıdır.

Scarfin Hakkında

Scarfin günümüzde kullanılagelen, doğanın şifrelerini insanlara sunan bir armağandır. Doğanın oldukça zorlu iklim koşullarına maruz kalan bölgelerinde yetiştirilen tıbbi bitkilerden, özenle ve titizlikle elde edilen ekstraktların bir araya gelmesiyle hazırlanmış, uzun yıllar boyunca yapılan çalışmaların sonunda ortaya çıkan bir üründür. Scarfin cildimizdeki kollajen alt yapısını destekleyerek ve nemi koruyarak onarımı hızlandırır.

Scarfin Krem Nedir?

Scarfin; onarıcı krem doğal bitkisel özlere sahip fitokimyasal bir kremdir. Kremin içeriğinde kır iğdesi, kalonji veya marigold, propolis ve St Jhon’s wort bitkilerinin özleri bulunmaktadır. Scarfin krem üretilirken hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Scarfin Krem İçeriği (İçindekiler)

Olea europea oil, Cetyl alcohol O, Calendula officinalis flower oil,hipophae rhamnoides fruit oil, Cera alba, Ozokerite, Cetearyl alcohol, Aqua, Sesamum İndicum seed oil, Propolis extract.

Scarfin Krem Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay olan scarfin krem; doku bütünlüğü sağlanmış, kapanmış ya da iyileşme sürecine girmiş cildin üzerine günde 2 defa olmak üzere sabah ve akşam sürülmesi gerekmektedir. Kremi bölgenin üzerine yeteri miktarda sürün. Emilinceye kadar yumuşak hareketlerle masaj yaparak cildinize yedirin. Günde iki veya üç kez sürülebilir. Günlük cilt bakımı için uygundur. Sürüldüğü bölgede su geçirmez ince tabaka oluşturan krem CİLDİN hem nemli kalmasını sağlar hem de iyileşme sürecini hızlandırır. Scarfin Krem Yan Etkileri Scarfin krem tamamen doğal bitkisel içeriğe sahip olduğundan herhangi yan etkisi ya da cilde zararı yoktur. Çocuklarda Scarfin Krem Kullanımı Çocuklarda ve bebeklerde asla bu kremi kullanmayınız. Scarfin açık yaraya sürülür mü? Kesinlikle açık yaraya sürülmemelidir. Scarfin ne zaman etkisini gösterir? Krem düzenli olarak kullanıldığında ilk etkisini 4 hafta içerisinde göstermesine karşın tam etkileri 4 ile 6 ay sonra görülmektedir. Geç dönemde ürünün kullanılmasının bir etkisi yoktur. İlk 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Scarfin Krem Uyarılar

Gözle temasından kaçınılmalıdır. Çocukların erişebileceği yerlere konulmamalıdır. Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir (20-25°C). Işıktan koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki maddelere karşı alerjiniz varsa, beklenmeyen bir durum oluştuğunda doktorunuza başvurunuz.