CİLT ONARICI BAKIM KREMİ

CİLT ONARICI BAKIM KREMİ:

Scarfin krem cilt yüzeyinde meydana gelen hasarların(çizik, çatlak, ezik, her türlü kapanmış izler) onarılmasına yardımcı olan doğal içeriklere sahip bir cilt kremidir.

Yıpratıcı dış etkenlere ve cilt kuruluğuna bağlı pul pul dökülmelere karşı ve çatlayan, gerginleşen ciltleri onarır ve korur.

Cilt bariyerini güçlendirir. Harici kullanım içindir. Cildin doğal yapısıyla uyumludur. En iyi onarıcı bakım kremlerinden olan scarfin cilt çatlağı, çiziği, kapanmış izlerin boyutuna göre ortalama 30-40 gün içerisinde etki göstermeye başlar ve ortalama 4-6 ay içerisinde etkisini gösterir.        

SCARFİN HAKKINDA:

Scarfin günümüzde kullanılan doğanın şifrelerini insanlara sunan bir armağandır. Doğada oldukça zorlu iklim koşullarına maruz kalan bölgelerinde yetiştirilen tıbbi bitkilerin kültürü yapılarak ve bu bitkilerden farmakope standartlarına göre elde edilen ekstraktlardan (özlerden) hazırlanan fitokimyasal kozmetik bir üründür. Cildin bariyer yapısını onararak cilt bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Scarfin cildimizdeki kollajen yapısını destekleyerek ve cilt nemini böylece koruyarak iyileşmeyi hızlandırır. Cildin yaşlanmasını geciktirir.

SCARFİN KREM  NASIL KULLANILIR ? :

Kullanımı oldukça kolay olan scarfin krem doku bütünlüğü sağlanmış, kapanmış ve iyileşme sürecinde olan çatlak, çizik ve izler üzerinde günde  2 ya da 3 defa olarak  cilde uygulanması yeterlidir. Cilde yumuşak hareketlerle cilt altındaki kaslarla aynı yönde masaj yapılarak uygulanmalıdır. Cilt yüzeyinden  kaybolana kadar uygulama devam etmelidir.

Scarfin Krem Nedir?

 

Scarfin; iz ve onarıcı krem doğal bitkisel özlere sahip fitokimyasal bir kremdir. Hasar, çizik ve kaza sonucu oluşan izleri yok etmekte kullanılmaktadır. Kremin içeriğinde kır iğdesi, kalonji veya marigold, propolis ve St Jhon’s wort bitkilerinin özleri bulunmaktadır. Scarfin krem üretilirken hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

İÇERİK:

Olea europea oil, Cetyl alcohol O, Calendula officinalis flower oil,hipophae rhamnoides fruit oil, Cera alba, Ozokerite, Cetearyl alcohol, Aqua, Sesamum İndicum seed oil, Propolis extract.

KULLANIM ALANLARI:

 • Sezeryan sonrası oluşan iz
 • Ameliyat sonrası kapanmış izler
 • Estetik ameliyat sonrası kapanmış izler
 • Dermapen, dermaroller uygulamaları sonrası
 • Altın iğne gibi uygulamaların sonrası
 • Cilt lazerleri sonrası
 • Estetik işlemler sonrası cilt onarımı
 • Ameliyat izleri
 • Dikiş izleri
 • Tırnak izi
 • Dövme silme işlemi sonrası oluşan izler
 • Kaza ya da darbe sonucu oluşan izler ve deri çizikleri
 • Kilo ya da doğum sonrası oluşan deri çatlakları
 • Saç Ekimi sonrası greft alınan bölge için
 • Hamilelikte çatlaklar oluşmadan önce lütfen doktorunuza danıştıktan sonra kullanınız.

Scarfin Krem Yan Etkileri

Scarfin krem tamamen doğal bitkisel içeriğe sahip olduğundan herhangi yan etkisi ya da cilde zararı yoktur.

Emziren Anneler Scarfin Kullanabilir mi?

Emziren anneler bu kremi kullanamazlar.

Çocuklarda Scarfin Krem Kullanımı

      Çocuklarda ve bebeklerde asla bu kremi kullanmayınız.

Scarfin açık yaraya sürülür mü?

Kesinlikle açık yara yada kesiklere sürülmemelidir.

Scarfin ne zaman etkisini gösterir?

Krem düzenli olarak kullanıldığında ilk etkisini 4 hafta içerisinde göstermesine karşın tam etkileri 4 ile 6 ay sonra görülmektedir. Geç dönemde ürünün kullanılmasının bir etkisi yoktur. İlk 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

UYARILAR

· Gözle temasından kaçınılmalıdır. Çocukların erişebileceği yerlere konulmamalıdır. Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir (20-25°C). Işıktan koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki maddelere karşı alerjiniz varsa, beklenmeyen bir durum oluştuğunda doktorunuza başvurunuz.